AR HomeShopDrivetrainClutches and ComponentsClutch KitsACE RACING CLUTCHES Clutch 7.25in 3-Disc Button Clutch R725011K3
ACE RACING CLUTCHES Clutch 7.25in 3-Disc Button Clutch R725011K3
Clutch 7.25in 3-Disc Button Clutch
Out of stock
Description:
Clutch Kit - Maxi-Lite - Triple Disc - 7.25 in Diameter - 1-1/16 in x 10 Spline - Rigid Hub - Ceramic - GM V8 - Kit
Brand:
ACE RACING CLUTCHES
Part #:
R725011K3
Length:
8.5 in.
Width:
8.0 in.
Height:
2.0 in.