ACL BEARINGS Main Bearing Set Coated BBF 429/460 5M1039HC-010
Main Bearing Set Coated BBF 429/460
3 in stock
Description:
Main Bearing - Race Series - 0.010 in Undersize - Coated - Big Block Ford - Kit
Brand:
ACL BEARINGS
Part #:
5M1039HC-010
Length:
5.0 in.
Width:
4.5 in.
Height:
3.0 in.