AKERLY-CHILDS Ring Compressor 4.000 AC-RC4000
Ring Compressor 4.000
Out of stock
Description:
Ring Compressor 4.000
Piston Ring Compressor - 4.000 in Bore - Tapered - Aluminum - Black Anodized - Each
Brand:
AKERLY-CHILDS
Part #:
AC-RC4000
Length:
5.9 in.
Width:
5.7 in.
Height:
2.2 in.