AR HomeShopSteering and ComponentsSteering LinkageDrag and Center Links and ComponentsALLSTAR PERFORMANCE Chromoly Drag Link and Tie Rod 49in ALL55933-49
ALLSTAR PERFORMANCE Chromoly Drag Link and Tie Rod 49in ALL55933-49
Chromoly Drag Link and Tie Rod 49in
9 in stock
Description:
Drag Link / Tie Rod - 1.125 in OD - 49 in Long - 5/8-18 in Female Thread - Chromoly - Chrome - Sprint Car - Each
Brand:
ALLSTAR PERFORMANCE
Part #:
ALL55933-49
UPC:
Length:
49.0 in.
Width:
2.0 in.
Height:
2.0 in.