ALLSTAR PERFORMANCE Clutch Line Kit 24in ALL46100-24
Clutch Line Kit 24in
22 in stock
SKU: ms-ALL46100-24
Categories: Fittings Hoses and Valves, Hose, Hydraulic Hose, Hydraulic Hose, Line and Tubing
Description:
Clutch Line Kit 24in
Hydraulic Hose - Clutch Hose - 24 in Long - 3 AN Hose - 3 AN Straight Female to 3/16 in 90 Degree Inverted Flare Male - Braided Stainless - PTFE - Kit
Brand:
ALLSTAR PERFORMANCE
Part #:
ALL46100-24
UPC:
Length:
6.15 in.
Width:
4.15 in.
Height:
1.6 in.