ARP 7/16-14 Stud 6.950 OAL Broached AP6.950-1LGB
7/16-14 Stud 6.950 OAL Broached
Stud – 7/16-14 and 7/16-20 in Thread – 6.95 in Long – Broached – Chromoly – Black Oxide – Universal – Each
3 in stock
Description:
Brand:
ARP
Part #:
AP6.950-1LGB
Length:
7.1 in.
Width:
1.0 in.
Height:
0.85 in.