CALLIES 6.418 Duramax H-Beam Rod Set Compstar Xtreme CST6418MS0LCAX
6.418 Duramax H-Beam Rod Set Compstar Xtreme
1 in stock
SKU: ms-CALCST6418MS0LCAX
Categories: Connecting Rods, Connecting Rods and Components, Engines and Components
Description:
Connecting Rod - Compstar Xtreme - H Beam - 6.418 in Long - Bushed - 7/16 in Cap Screws - ARPL19 Bolt - Forged - Steel - GM Duramax - Set of 8
Brand:
CALLIES
Part #:
CST6418MS0LCAX
Length:
15.0 in.
Width:
12.0 in.
Height:
5.25 in.