CALLIES BBC Forged H-Beam Rods – 6.385/2.200 CSB6385ES3B9AH
BBC Forged H-Beam Rods – 6.385/2.200
0 in stock
SKU: ms-CALCSB6385ES3B9AH
Categories: Connecting Rods, Connecting Rods and Components, Engines and Components
Description:
Connecting Rod - Compstar - H Beam - 6.385 in Long - Bushed - 7/16 in Cap Screws - ARPL19 Bolt - Forged - Steel - Big Block Chevy - Set of 8
Brand:
CALLIES
Part #:
CSB6385ES3B9AH
Length:
11.15 in.
Width:
9.15 in.
Height:
4.4 in.