AR HomeShopGaskets and SealsEngine Gaskets and SealsCOMETIC GASKETS 109mm MLS Head Gasket LH .040 Ford 7.3L Godzilla C15661-040
COMETIC GASKETS 109mm MLS Head Gasket LH .040 Ford 7.3L Godzilla C15661-040
109mm MLS Head Gasket LH .040 Ford 7.3L Godzilla
Cylinder Head Gasket – 109.0 mm Bore – 0.040 in Compression Thickness – Driver Side – Multi-Layer Steel – Ford Godzilla – Each