COMETIC GASKETS 4.100 MLX Head Gasket Dodge Cummins Diesel C5855-061
4.100 MLX Head Gasket Dodge Cummins Diesel
0 in stock
SKU: ms-CAGC5855-061 Categories: , ,
Description:
Cylinder Head Gasket - MLX - 4.100 in Bore - 0.061 in Compression Thickness - Multi-Layered Stainless Steel - Dodge Cummins - Each
Brand:
COMETIC GASKETS
Part #:
C5855-061
UPC:
Length:
29.9 in.
Width:
11.55 in.
Height:
0.4 in.
Weight:
1.9 lb
Product Notes:
98-02 5.9L 24V