DAIDO METAL USA Main Bearing Set GM LS MS6500A-010
Main Bearing Set GM LS
2 in stock
Description:
Main Bearing Set GM LS
Main Bearing - A-Series - 0.010 in Undersize - GM LS-Series - Kit
Brand:
DAIDO METAL USA
Part #:
MS6500A-010
Length:
7.0 in.
Width:
4.0 in.
Height:
1.75 in.