AR HomeShopSuspension and ComponentsM AND W ALUMINUM PRODUCTS Radius Rod Polished 1/2 ODx5/16x.080 Wall 12in SRE5-12-POL
M AND W ALUMINUM PRODUCTS Radius Rod Polished 1/2 ODx5/16x.080 Wall 12in SRE5-12-POL
Radius Rod Polished 1/2 ODx5/16x.080 Wall 12in
1 in stock
Description:
Radius Rod Polished 1/2 ODx5/16x.083 Wall 12in
Suspension Tube - 0.5 in OD - 12 in Long - 5/16-24 in Female Thread - Aluminum - Polished - Each
Brand:
M AND W ALUMINUM PRODUCTS
Part #:
SRE5-12-POL
Length:
11.95 in.
Width:
0.7 in.
Height:
0.5 in.