MAHLE ORIGINAL/CLEVITE Main Bearing Set MS1038H11
Main Bearing Set
Out of stock
Description:
Main Bearing Set
Main Bearing - H-Series - 0.011 in Undersize - Small Block Chevy - Kit
Brand:
MAHLE ORIGINAL/CLEVITE
Part #:
MS1038H11
UPC:
Length:
11.0 in.
Width:
4.8 in.
Height:
2.3 in.