RACEPAK Cable V-Net 5 Pin 18in Length 280-CA-VM-018
Cable V-Net 5 Pin 18in Length
0 in stock
SKU: ms-RPK280-CA-VM-018
Description:
Cable V-Net 5 Pin 18in Length
Sensor Cable Extension - V-Net System - 18 in Long - Racepak Digital Dash - Each
Brand:
RACEPAK
Part #:
280-CA-VM-018
UPC:
Length:
8.2 in.
Width:
5.8 in.
Height:
1.2 in.