RACEPAK Cable V-Net 5 Pin 48in Length 280-CA-VM-048
Cable V-Net 5 Pin 48in Length
6 in stock
SKU: ms-RPK280-CA-VM-048
Description:
Cable V-Net 5 Pin 48in Length
Sensor Cable Extension - V-Net System - 48 in Long - Racepak Digital Dash - Each
Brand:
RACEPAK
Part #:
280-CA-VM-048
UPC:
Length:
8.0 in.
Width:
5.85 in.
Height:
1.0 in.