AR HomeShopSuspension and ComponentsSprings and ComponentsCoil SpringsSWIFT SPRINGS Helper Spring C/O 2.5in 5.0in Tall 100lb H025-127-100
SWIFT SPRINGS Helper Spring C/O 2.5in 5.0in Tall 100lb H025-127-100
Helper Spring C/O 2.5in 5.0in Tall 100lb
1 in stock
Description:
Coil Spring - Helper - 2.5 in ID - 5 in Length - 100 lb Spring Rate - Steel - Black Powder Coat - Each
Brand:
SWIFT SPRINGS
Part #:
H025-127-100
Length:
7.5 in.
Width:
4.5 in.
Height:
4.35 in.