TREND PERFORMANCE PRODUCTS Pushrod – 7/16 .165 w/ .210 Radius 9.650 Long T9651657DT
Pushrod – 7/16 .165 w/ .210 Radius 9.650 Long
25 in stock
SKU: ms-TDPT9651657DT
Categories: Camshafts and Valvetrain, Engines and Components, Pushrods and Components
Description:
Pushrod - 9.650 in Long - 7/16 in Diameter - 0.165 in Thick Wall - Extra Clearance Ball Ends - Double Taper - Chromoly - Each
Brand:
TREND PERFORMANCE PRODUCTS
Part #:
T9651657DT
UPC:
Length:
12.0 in.
Width:
2.4 in.
Height:
0.6 in.