WEHRS MACHINE Spacer Mis-Alignment 5/8 -1/2in .750in WM625750HM
Spacer Mis-Alignment 5/8 -1/2in .750in
11 in stock
Description:
Rod End Bushing - 5/8 to 1/2 in Bore - High Misalignment - 0.750 in Long - Steel - Black Oxide - Each
Brand:
WEHRS MACHINE
Part #:
WM625750HM
Length:
2.25 in.
Width:
2.0 in.
Height:
1.25 in.