WELD RACING RT-S S82 Series Wheel 17×5 5×4.75 2.2 BS 82HB7050B22A
RT-S S82 Series Wheel 17×5 5×4.75 2.2 BS
0 in stock
Description:
RT-S S82 Series Wheel 17x5 5x4.75 2.2 BS
Wheel - RT-S S82 - 17 x 5 in - 2.200 in Backspace - 5 x 4.75 in Bolt Pattern - High Pad - Aluminum - Black Anodized / Machined Center - Polished Lip - Each
Brand:
WELD RACING
Part #:
82HB7050B22A
UPC:
Length:
24.0 in.
Width:
24.0 in.
Height:
9.0 in.