YUKON GEAR AND AXLE Yukon Axle Kit for Mopar 8.75 Rear End YA C8.75-32.0-KIT
Yukon Axle Kit for Mopar 8.75 Rear End
0 in stock
SKU: ms-YKNYAC8.75-32.0-KIT Categories: , ,
Description:
Axle Shaft - Cut to Length - 32 in Long - 30 Spline Carrier - 5 x 4.50 in Bolt Pattern - Steel - Natural - Mopar 8.75 - Pair
Brand:
YUKON GEAR AND AXLE
Part #:
YA C8.75-32.0-KIT
UPC:
Length:
48.0 in.
Width:
12.0 in.
Height:
8.75 in.