CALLIES BBC 6.385 H-Beam Rod Set Compstar Extreme CSB6385ES3BDAX
BBC 6.385 H-Beam Rod Set Compstar Extreme
4 in stock
SKU: ms-CALCSB6385ES3BDAX
Categories: Connecting Rods, Connecting Rods and Components, Engines and Components
Description:
Connecting Rod - Compstar Xtreme - H Beam - 6.385 in Long - Bushed - 7/16 in Cap Screws - ARPL19 Bolt - Forged - Steel - Big Block Chevy - Set of 8
Brand:
CALLIES
Part #:
CSB6385ES3BDAX
Length:
10.9 in.
Width:
8.8 in.
Height:
4.1 in.