NITROUS OXIDE SYSTEMS S/S Flare Jet – .064 13760-64NOS
S/S Flare Jet – .064
8 in stock
SKU: ms-NOS13760-64
Categories: Air and Fuel, Nitrous Oxide Jets, Nitrous Oxide Systems and Components
Description:
S/S Flare Jet - .064
Nitrous Oxide Jet - Flare - 0.064 in ID - Stainless - Nitrous / Fuel - Each
Brand:
NITROUS OXIDE SYSTEMS
Part #:
13760-64NOS
UPC:
Length:
3.3 in.
Width:
2.1 in.
Height:
0.75 in.